• slider1.jpg

Pedicure

 • Pedicure
  Zabieg pedicure zapewni piękne, zdrowe i wypielęgnowane stopy. W ramach zabiegu wykonywane jest: moczenie stóp, usunięcie zrogowaciałego naskórka stóp, usunięcie skórek, nadanie kształtu paznokciom. Zabieg może być wykonany z użyciem frezarki lub bez.
  Oferujemy: pedicure podstawowy, pedicure Footlogix z malowaniem paznokci lakierem, hybrydowy, męski).

 • Pedicure Footlogix

  Zabieg stworzony z myślą o profesjonalnej pielęgnacji i leczeniu schorzeń skóry. Trwale zwalcza problem suchych i pękających pięt, grzybicy paznokci oraz trudnych w leczeniu stanów zapalnych u osób chorych na cukrzycę.

  Preparaty do stóp Footlogix wykorzystują innowacyjną technologię DermalInfusion, która umożliwia przenikanie składników farmaceutycznych przez rogową warstwę naskórka, aż do głębokich warstw skóry. Dzięki temu substancje lecznicze działają w miejscach, w których są najbardziej potrzebne.

  Pełny zabieg wykonujemy z moczeniem, peelingiem stóp oraz usunięciem zrogowaciałego naskórka przy użyciu tarki Professional Stainless Steel File.

  Istnieje także możliwość wykonania Pedicure Footlogix EXPRESS z wykorzystaniem formuły CallusSoftener, która umożliwia szybki pedicure bez namaczania.

  Oferta produktów Footlogix polecana jest również do pielęgnacji domowej, jako uzupełnienie zabiegów w gabinecie, które zapewni trwałe efekty.

 • Zabieg pielęgnacyjny stóp z parafiną
  Zabieg parafinowy przyjemnie rozgrzewa skórę, otwiera pory i przez to zwiększa absorbcję składników czynnych do głębszych warstw naskórka. W skład zabiegu wchodzi moczenie, peeling, wmasowanie kremu pielęgnacyjnego i zabieg parafinowania.