• slider1.jpg

Przedłużanie rzęs

Rzęsy są niekwestionowanym atrybutem kobiecości. Gęste, długie i podkręcone dodają kobietom pewności siebie i sprawiają, że czujemy się naprawdę wyjątkowo. Głównym powodem rosnącej popularności przedłużania rzęs jest maksymalny komfort noszenia i wygoda. Twoje spojrzenie pozostanie urzekające bez konieczności używania tuszu!

Metoda 1:1
Przedłużanie metodą 1:1 polega na precyzyjnej aplikacji do naturalnej rzęsy jej sztucznego odpowiednika. To odpowiedni zabieg dla Pań, które pomimo stosowania najlepszych kosmetyków, wciąż borykają się z problemem rzęs o niewystarczającej długości lub słabym podkręceniu.
Długość zabiegu uzależniona jest od gęstości naturalnych rzęs. Szacowany czas zabiegu to około 2 godzin.

Głównymi zaletami, dla których kobiety pokochały metodę przedłużania rzęs metodą 1:1, są:

  • wygoda – efekt przedłużania utrzymuje się nawet do 8 tygodni, podczas których możesz zrezygnować z malowania rzęs
  • wyraziste spojrzenie – dzięki przedłużaniu rzęs 1:1 Twoje oko stanie się optycznie powiększone i nabierze kontrastu

Produkty wykorzystywane do zabiegu pochodzą z renomowanej firmy SecretLashes.


Metoda objętościowa Hollywood
Przedłużanie rzęs hollywoodzką metodą objętościową zapewnia piękny wachlarz rzęs 3d  przy zachowaniu pełnego komfortu noszenia. Wachlarzyki tworzone są z cienkich rzęs do metody objętościowej, które powodują mniejszy nacisk na naturalną rzęsę.Precyzyjna aplikacja zapewnia spektakularny efekt.
Zaletą metod wolumetrycznych przedłużania rzęs jest duża możliwość zagęszczenia rzęs, przy minimalnym obciążeniu rzęs naturalnych, jak również zmniejszenie widoczności ubytków pomiędzy uzupełnieniami.
Długość zabiegu uzależniona jest od gęstości naturalnych rzęs. Szacowany czas zabiegu to około 2 godzin.